Ламінат Kronopol

 

Kronopol (Кронопол) – це польське підприємство засноване в 1994 році і є однією з найбільших у світі компанієюзпереробкидеревини і виробництваДСП.

Kronopol входить в концерн KRONO, який має дочірні підприємства у Франції, Швейцарії, Німеччині та Угорщині. Компанія випускає близько 1 млн. куб. метрів продукції, яка експортується в 40 країн світу, у тому числі Японію, Канаду і США.

Найсучасніші виробничі технології і стандарти якості, що включають систему Управління якістю ISO 9001:2000, є візитною карткою підприємства.

Ламінат Kronopol (Кронопол)відноситься до ламінату високого класу пожежостійкості і не містить шкідливих і концерогенних речовин. Поверхня ламінату Kronopol не поглинає пилу і не викликає алергії.

Ламінат Kronopol (Кронопол)стійкий до:

  1. подряпин, плям, забруднення;
  2. стиранняповерхні;
  3. деформацій, що з'являютьсяпід тягареммеблів;
  4. дії сонячних променів;
  5. дії хімічних побутових засобів.


Ламінат Kronopol- натуральний продукт деревного походження, який підкреслює стиль і красу приміщень. Його відрізняють простий монтаж, а також конкурентна ціна і широка колірна гама візерунків і відтінків.

Якщо врахувати всі якості такого товару нашої компанії, як, ламінат Kronopol, то можна стверджувати, що це ідеальний варіант підлогового покриття.

І варто зазначити, що ламінат кронопол дійсно таким є. Вже більше п'ятнадцяти роківламінат Kronopolприкрашає зали і передпокої в багатьох країнах, і сьогодні Ви маєте можливість купити ламінат кронопол і зробити неповторним і свій інтер'єр.

Лише найкращі колекції ламінату Kronopol представленісьогодні на сторінках нашого сайту, і ми впевнені, що Ви підберете для себе приголомшливий по дизайну і практичний за якістю ламінат кронопол саме у нас.


 

 

Колекції

Ламінат Strong Line

  259.00 грн/м2

Ламінат Essential Line

  259.00 грн/м2

Ламінат Excellence

  277.00 грн/м2

Ламінат Exlusive

  277.00 грн/м2

Ламінат Marine

  325.00 грн/м2

Ламінат Platinum Massive

  339.00 грн/м2

Ламінат Platinum Progress

  339.00 грн/м2

Kronopol