Ламінат Kronostar

                         Ламінат Kronopol (Кронопол) 

Ламінат Kronostar випускається в Росії на підприємствах і під строгим контролем виробничого концерну "Swiss Krono Group". Для виробництва ламінату кроностар на російському підприємстві використовується новітнє германське устаткування фірми Kronotex, дизайн покриття розробляється в Німеччині фахівцями Kronotex. В результаті споживач отримує ламінат незмінно високої стабільної якості.

Ламінат Kronostar рекомендований для укладання як в житлах, так і для комерційного використання. Різновиди ламінату вибираються з урахуванням інтенсивності навантажень - невеликих, середніх або сильних. Цей матеріал робиться на основі натуральної деревної сировини, тому його можна укладати в дитячій, спальні і інших приміщеннях з підвищеними вимогами до екологічної безпеки.

Ламінат kronostar відрізняє широкий вибір колірної гамми, естетичний і стильний зовнішній вигляд, стійкість до стирання і ушкоджень, відмінні геометричні параметри. Внутрішня поверхня панелі має покриття з вологозахисної плівки. Монтаж ламінату кроностар здійснюється за допомогою системи Double Click, що робить укладання покриття доступним навіть непрофесіоналові.
 
 

 

Колекції

Ламінат Grungoff

  230.00 грн/м2

Ламінат Symbio

  230.00 грн/м2

Ламінат Zalzburg

  340.00 грн/м2

Kronostar