Трава штучна- ковролін Domo

Штучна трава

Цікавить штучна трава? В нашому інтернет-магазині ви можете придбати метр квадратний штучної трави відомої марки Domo всього за сто двадцять гривень. Звісно, ціна може змінюватися, але ми завжди тримаємо її на максимально низькій позначці, якщо порівнювати з конкурентами.

Штучна трава ідеально підходить для найрізноманітніших спортивних майданчиків. Як футбольних, так і тенісних, бейсбольних, регбійних, полів для гольфу тощо.

Якщо пробувати розібратися в історії штучної трави, то першу згадку про неї знаходимо у 1965-му році, проте тоді ще не йшлося про її масове виготовлення та використання, яке почалося у 70-х роках: тоді її активно виготовляли для бейсбольних полів у США та Канаді.

Оскільки технологія виготовлення штучної трави дуже схожа на технологію створення ковроліну та килимів – виробники останніх міцно зайняли цю нішу.

Якщо вас цікавить штучна трава, варто пам’ятати, що не зважаючи на всі свої переваги, вона також потребує систематичного догляду. Причому цей процес достатньо складний, тому якщо ви хочете підтримувати великі площі газонів в ідеальному стані, ми рекомендуємо користуватися послугами професіоналів.

Для того, аби отримати максимально детальні інструкції та купу корисних рекомендацій, достатньо просто набрати наш номер і зв’язатися з інтернет-консультантами. На відміну від більшості інтернет-магазинів, наші консультанти дійсно знають свою справу, тому допоможуть зробити правильний вибір.

Ціна: 180.00 грн/м2
Domo