Ковролін

Ковролін – це щільне килимове покриття складного переплетення. Він прекрасно підходить як для офісних приміщень, так і для міських квартир і заміських будинків. Ковролін не виділяє шкідливих речовин, нетоксичний і простий у прибиранні, а також відмінно вписується в інтер'єри, виконані в будь-якому стилі. 

Існують такі види ковроліну.

  1. Зітканий ковролін — це покриття, ворс якого складається з переплетеної пряжі із зав'язаними вузликами на джутовій сітчастій основі. Він схожий по структурі на східні килими і є хорошим рішенням для офісів і коридорів. 
  2. Іглопробивний ковролін — міцне і зносостійке покриття, дуже короткий ворс якого схожий на повсть. Їм вистилають офісні приміщення і кімнати з великою прохідністю.
  3. Тафтинговое килимове покриття, яке виготовляється на основі петельної прошивки. Петлі певної висоти з лицьового боку розрізають, а з вивороту запаюють латексом. Цей ковролін найбільш підходить для житлових кімнат.
  4. Петлевий ковролін — ефектне покриття з жорсткою основою і поверхнею. Для його виробництва використовується вже забарвлене волокно, яке може утворювати багаторівневі петельні ряди, з яких складається малюнок.
  5. Флокіроване килимове покриття — універсальний ковролін. На основі з поліхлорвініла, за допомогою статичної електрики, вибудовують і закріплюють щільно прилеглі один до одного ворсинки.