Щетинисте покриття

Пропонуємо купити щетинисте покриття.

Це естетичне і економічне брудозахисне покриття призначене для використання в приміщеннях і на вулиці. Брудопоглинаючі властивості забезпечуються безліччю пелюсток, тому навіть найрясніший бруд з взуття залишається на покритті. Завдяки висоті щетини дрібний брудь залишається непомітним. Еластичність ворсинок і ,як наслідок, здатність чистити підошви вашого взуття зберігаються навіть при активному використанні.
Обов'язково слід відзначити антитравматичні властивості щетинистого покриття, особливо в осінньо-зимовий період, які забезпечуються антиковзаючою поліпропіленовою тканиною основи. Щетинисте покриття дуже зручно чистити. Для поверхневого чищення його достатньо просто струсити, а для глибшого - сполоснути водою. При цьому немає необхідності сушити щетинисте покриття – вже через декілька хвилин його можна встановити на колишнє місце.
Щетинисте покриття виготовляється з поліетилену високого тиску, який не вразливий до дії побутової хімії і є безпечним для довкілля.

Купити щетинисте покриття в Києві означає придбати брудозахисне покриття, широка колірна гама якого може бути використана в будь-якому інтер'єрі.

Ціна: 299.00 грн/м.п.

ОЛДІ