Ламінат


Ламінат – це підлогове композитне покриття, яке є пресованим  під високим тиском і температурою HDF плитою з    верхнім декоративним шаром, що імітує натуральне дерево. 

Купити ламінат – означає придбати ударостійкий, стійкий до утворення подряпин і механічних пошкоджень екологічно чистий продукт. Крім того можливість багатократного розбирання і збирання надає  ламінату перевагу при частій зміні місця проживання.

Тим хто вирішив купити ламінат корисно знати, що він складається з 4-х шарів: верхній шар — безпосередньо саме покриття, що ламінує, має як захисний шар, – смоли меламінів (основне призначення верхнього шару — стійкість до тривалого навантаження); декоративний шар - спеціально оброблений декоративний папір, що імітує дошку з натурального дерева або традиційний штучний паркет;
Основа ламінату – деревно-волокниста плита високої щільності (HDF плита), багато торгівельних марок використовують вологостійкі плити HDF, щоб унеможливити набухання ламінату в місцях замкового з'єднання під час вологого прибирання; стабілізуючий шар – призначений для захисту основи ламінату від вологи і для стабілізації геометрії всієї плити.