Лінолеум

Лінолеум -  це полімерний рулонний матеріал для покриття підлоги.  Купити лінолеум – краще рішення для тих, хто хоче за помірні гроші отримати привабливе зовні і невибагливе в експлуатації підлогове покриття. Купити лінолеум правильно ще і тому, що для нових його колекцій характерна підвищена зносостійкість, легке прибирання, підвищене шумопоглинання і бактерицидність. Якщо вам потрібно купити лінолеум для офісу - звернете увагу на напівкомерційний ліноліум, а якщо для будинку - на побутовий лінолеум.Дані два типи лінолеуму відрізняються класами зносостійкості, дизайнерськими рішеннями і шириною виконання. Лінолеум складається з трьох різних шарів. Верхній - зносостійкий має міцну структурую.  Чим товще цей шар, тим довше служитиме лінолеум. Другий шар - колірний. Завдяки сучасним технологіям йому не загрожує швидке знебварвлення. Третій шар це вспінений ПВХ, який надає природного вигляду лінолеуму на підлозі. 
Ті хто прийняв рішення купити побутовий лінолеум повинні знати, що він має більшу різноманітність дизайнів ніж напівкомерційний лінолеум, але  тонший захисний шар і виробляється завтовшки 1-3,5 мм у вигляді рулонів шириною до 4м. Пам'ятайте, що у нас  Ви зможете купити лінолеум не лише тієї ширини, якої  він виробляється. Наприклад, якщо вподобаний Вам дизайн лінолеуму Таркет випускається в рулонах шириною 3м і 4м, а вам потрібно купити лінолеум шириною 1,5, то саме ми зможемо вирішити вашу проблему.
Купити напівкомерційний лінолеум – означає зробити оптимальний вибір підлогового покриття для шкіл, офісів, готельних номерів і інших приміщень, де буває багато людей. Прекрасні експлутаційні властивості і широкий вибір забарвлень напівкомерційного лінолеуму дозволяють створювати стильні і затишні інтер'єри.