Лінолеум Tarkett

Лінолеум Tarkett (Таркетт) – це продукт прекрасної якості з додатковими цінностями для споживача.

При його розробці і виробництві використовуються найсучасніші технології і інновації, враховуються останні тенденції в області оформлення інтер'єрів. Лінолеум Tarkett – це краще рішення для споживача з точки зору дизайну, терміну служби і експлуатації підлогового покриття. Це великий вибір декоров : лінолеум під паркет, плитку, камінь.Завдяки прекрасній якості та унікальному асортименту, лінолеум Таркетт є лідером продаж на українськомо ринку.
Лінолеум Tarkett екологічно чистий, повністю відповідає всім протипожежним і санітарно-гігієнічним нормам. Саме тому лінолеум Таркетт такий популярний при оздобленні лікарень, дитячих садків та інших соціальних установ.  Дизайн лінолеуму Tarkett – результат копіткої роботи висококласних дизайнерів і технологів. Він дуже простий в експлуатації і дуже легкий в чищенні. Унікальна структура лінолеуму Таркетт наділяє його високою теплоізоляцією, що дозволяє уникнути додаткових затрат по обігріву підлоги.
Крім того цей лінолеум володіє звукоізолюючими властивостями, що ще більш підвищує рівень комфорту.

Колекції

ЛінолеумStart

  110.00 грн/м2

Лінолеум Delta

  120.00 грн/м2

Лінолеум Grazia

  129.00 грн/м2

Лінолеум Olympic

  133.00 грн/м2

Лінолеум Comfort

  149.00 грн/м2

Лінолеум Evolution

  150.00 грн/м2

Лінолеум Activa

  165.00 грн/м2

Лінолеум Super S

  170.00 грн/м2

Лінолеум Caprice

  170.00 грн/м2

Лінолеум Smart

  179.00 грн/м2

Лінолеум Diva

  179.00 грн/м2

Лінолеум Force

  199.00 грн/м2

Лінолеум Premium

  208.00 грн/м2

Лінолеум Absolut

  220.00 грн/м2

Лінолеум Idilia Nova

  250.00 грн/м2
Tarkett

Международная компания TARKETT — один из мировых лидеров в производстве и продаже напольных покрытий. Мы убеждены, что напольное покрытие – это не просто материал на полу, а полная гамма эмоций и ощущений, которые оно привносит в помещение. Наши покрытия способны создать атмосферу комфорта, уюта и защищенности, положительно влияют на продуктивность и эмоциональную сферу человека. Каждый день люди по всему миру проверяют на практике преимущества наших полов в самых различных помещениях: у себя дома, в офисах, магазинах, гостиницах, больницах, школах и в спортивных залах. Мы предлагаем интеллектуальные решения в области напольных покрытий для архитекторов, строителей, дистрибьюторов и розничных точек, удовлетворяя индивидуальные запросы профессионалов рынка.